20 березня 2002 11:19

Товарищеский матч молодежных сборных: Иран - Украина 1:5

Молодіжна збірна України, очолювана Анатолієм Крощенком, провела в Ірані другий контрольний матч. Перший, нагадаємо, приніс нульову нічию, а у вівторок наші футболісти не залишили іранським одноліткам жодних шансів, перемігши — 5:1. На 10-й хвилині львів‘янин Тарас Кабанов відкрив рахунок, а за півгодини борисполець Микола Наконечний його подвоїв. У другому таймі двічі відзначився ще один гравець “Карпат” Сергій Даниловський. На 87-й хвилині і Наконечний оформив “дубль”. У доданий арбітром час азіати провели гол престижу.

Україна: Руденко (Куслій, 51), Березовчук, Шевелюхин, Хистєв, Гай (Даниловський, 46), Пінчук (Пасічниченко, 46), Бредун, Наконечний, Смалько (Бойко, 70), Кабанов (Балабанов, 46), Савін (Несін, 41).

Наступний товариський матч у “молодіжки” запланований на 27 березня в Румунії.