17 июля 2014 15:01
4
"Волынь" отказалась ехать в Мариуполь на матч 1-го тура с "Ильичевцем"

16 липня ФК «Волинь», дбаючи про безпеку гравців та вболівальників команди, зважаючи на складну, а часто і небезпечну ситуацію, що склалася у східних регіонах України та проведенням АТО у Луганській та Донецькій областях, звернувся із відповідними листами до керівництва «Іллічівця» та Прем`єр-ліги. Зважаючи на реальну загрозу життю та здоров`ю делегації клубу, ми повідомили про неможливість проведення матчу 1 туру чемпіонату України 2014-2015 рр. "Іллічівець" - "Волинь" у Маріуполі. Було запропоновано провести гру на нейтральному полі або безкоштовно на стадіоні «Авангард» у Луцьку.  

Але 17 липня ФК «Волинь» отримав листа від ФК «Іллічівець» (Маріуполь) про те, що матч 1-го туру «Іллічівець» - «Волинь» відбудеться 26 липня о 17.00 в Маріуполі. Реакції з Прем`єр-ліги на звернення клубу не було.

Крім того, у ЗМІ з`явилася інформація про гарантування безпеки «маріупольською міліцією». Це також викликає у нас певну недовіру, адже ніхто не береться гарантувати безпеку під час подорожі до Маріуполя.

ФК «Волинь» сьогодні звернувся до президентів ФФУ Анатолія Конькова та УПЛ Віталія Данилова із вимогою провести матч в іншому місці. Позиція клубу: «Волинь» готова зіграти або на нейтральному полі, або ж безкоштовно надати для матчу свій стадіон «Авангард» у Луцьку. Якщо ж рішення про проведення матчу на стадіоні у Маріуполі буде підтверджене, «Волинь» завчасно інформує, що не прибуде на цей матч.

Было бы логично провести в Луцке, ответку - в Мариуполе. Фиг с ним уже, что будут в первом круге несколько игр подряд дома или на выезде. > Или у них мозгов нет ? +1 Спрашиваешь у больного о здоровье. Прям как в анекдоте: -Пиши "диагноз - Черепная травма" -Доктор, а может черепно-мозговая? -Да откуда здесь мозги? прийти на день рождения жены с любовницей...
Скрыть ответы
Так тогда Мариуполю придётся весь первый круг играть в гостях, а весь второй (дай Бог, всё наладится) - дома
Внатуре какие игры могут быть в Луганске или в Донецке ? Наша ФФУ опять сталкивает клубы лбами между собой. При жеребьевке что это нельзя было решить. Или у них мозгов нет ?
Скрыть ответы
А темболее после сбитого гр.самолета.