СК "Николаев" - "Динамо-2" 1:5. Отчет о матче

Чемпіонат України. Перша ліга. 13-й тур.

16.00. Центральний міський стадіон. 4000 глядачів. 11 градусів. Оцінка поля — 3.

Судді: А.Циганков (Тернопіль) — 8,0, О.Коваль —7, І.Бицкало (обидва — Одеса) — 8.

Миколаїв: Штанько, Лавриненко, Жениленко-к (Покаринін, 46), Кулик, Соболь, Нужний (Федоришин, 77), Чертоганов, Батраченко, Ілляшов (Забранський, 77), Діденко (О.Волков, 70), Возний. Запасні: Рипан, Кемен, Морозан. Тренер: Михайло Калита.

Київ: Михайлов, Гончаренко, Саблич, Оберемко, Лучук (Прошин, 85), Яценко-к, Петкович, Ідахор (Воробей, 79), Леандро (Алієв, 65), Ринкон, Милевський.
Запасні: Худжамов, Максимов, Пучков.
Тренер: Володимир Онищенко.

Голи: Батраченко (20), Леандро (41), Милевський (51, 65), Алієв (74, 79).

Попередження: Діденко (60), Саблич (72). Чесна гра: 7,5 — 8,2.

Гра проходила у важких погодних умовах, перед матчем пройшов дощ. У першому таймі господарі виглядали привабливіше, ніж у другому. Вони не боялися атакувати ворота киян. У перші десять хвилин запам‘ятався “постріл” Батраченка та “соло” Діденка. Кияни відповіли ривком Леандро та гострим випадом Ринкона. Ще двічі небезпечно атакували Петкович та Ідахор. Нарешті рахунок було відкрито. Діденко зліва віддав м‘яч під удар Батраченку, а той влучно пробив низом у ближній кут. За три хвилини знову Батраченко атакував — м‘яч пройшов поруч зі стійкою. Упродовж однієї хвилини намагався забити Милевський, але двічі господарів виручив Штанько. До кінця тайму голкіперові киян довелось парирувати удар Кулика, ще кілька разів забракло влучності Батраченку, Діденку, Нужному, Ілляшову. Кияни один свій шанс використали. Гончаренко зробив подачу у центр штрафного майданчика і Леандро пробив головою — 1:1.

По перерві ще п‘ять хвилин глядачі сподівалися на позитивний підсумок, але... Спочатку з інтервалом у 14 хвилин “дубль” робить Милевський, а потім Алієв доводить рахунок до непристойного... Ще мінімум тричі після цього динамівці могли збільшити перевагу, але цього вони не зробили.