29 травня 2026 11:37
Джемба-Джемба розповів, у якій ролі бачить Роналду після завершення кар'єри
Колишній партнер Кріштіану Роналду в "Манчестер Юнайтед" Ерік Джемба-Джемба висловив думку, що у майбутньому форварду варто стати керівником, а не тренером.
"Думаю, посада директора підійшла б йому набагато краще. Я не бачу Кріштіану в ролі тренера, тому що Кріштіану – людина, яка завжди прагне вершин.
Я не здивований, що він грає у 41 рік, бо знав його, коли йому було 17. Я був з ним, ми гуляли разом після тренувань, ходили разом обідати, дивилися телевізор, іноді в мене вдома, іноді в нього. Його мама була там, я бачив його батька, коли він приїжджав з Португалії до Манчестера, щоб відвідати його. Кріштіану завжди хотів більше, більше і більше.
Бути тренером йому буде складно – він дуже швидко починає злитися! Я бачу в ньому хорошого директора", - зізнався Джемба-Джемба.
Коментарі
Увійдіть в систему
або
Зареєструйтесь
