12 листопада 2025 10:59
"Арсенал" близький до підписання головного скауту "Наполі" Мікелі
Глава скаутського відділу "Наполі" Мауріціо Мікелі погодився перейти на роботу в "Арсенал", повідомляє інсайдер Фабріціо Романо.
За даними джерела, 57-річний італійський фахівець приєднається до скаутського відділу лондонців, де працюватиме під керівництвом спортивного директора "канонірів" Андреа Берти.
Угоду планують офіційно оформити найближчим часом.
Як повідомляє ВВС, Мауріціо Мікелі буде призначено на одну з ключових посад у скаутському відділі «Арсеналу», проте поки невідомо, наскільки широкими будуть його повноваження.
Мікелі мав досвід роботи скаутом у «Болоньї» та «Брешії». 2010 року він приєднався до «Наполі» як головний скаут, а 2015-го перейшов до «Верони», де обіймав посаду керівника скаутського відділу. 2018 року він повернувся до «Наполі» на свою нинішню посаду.
Серед його досягнень на посаді голови скаутського відділу «Наполі» – участь у трансферах таких гравців як Марек Гамшик, Кім Мін Чже та Хвіча Кварацхелія.
Коментарі
Увійдіть в систему
або
Зареєструйтесь