12 травня 2024 11:03

В Англії оцінили гру Мудрика в матчі проти "Ноттінгем Форест", у якому він забив гол

У суботу, 11 травня, у 37-му турі Англійської Прем'єр-ліги «Челсі» на виїзді з'ясував стосунки з «Ноттінгем Форест» і здобув перемогу з рахунком 3:2.

На 8-й хвилині поєдинку з передачі Коула Палмера рахунок у матчі відкрив український півзахисник «пенсіонерів» Михайло Мудрик.

У підсумку Мудрик відіграв у поєдинку 73 хвилини і був замінений на Рахіма Стерлінга.

Британське видання Football.london оцінило гру Михайла Мудрика оцінкою 7,0.

«Мудрик відкрив рахунок у матчі прекрасним ударом. Прорив, який призвів до цього, – це те, що ми повинні бачити частіше. Його лякаюча швидкість залишила Гонсало Монтьєля на місці, а сам він продемонстрував спокій перед воротами, щоб забити свій п'ятий гол у Прем'єр-лізі.

Однак після голу він, схоже, дещо знітився. «Челсі» не надто часто атакував лівим флангом, і Мудрик був досить безіменним, незважаючи на те, що відкрив рахунок», – ідеться в релізі Football.london до дій українця в матчі.