Трубін допоміг "Бенфіці" здобути перемогу над "Фаренсе": українець без кліншиту

Бенфіка зустрілася з Фаренсе в рамках 30-го туру чемпіонату Португалії.

Чемпіонат Португалії, 30-го туру

СК Фаренсе – Бенфіка – 1:3

Голи: Фалькао, 23 – Кокджу, 16, кабрал, 34, Каррерас, 68

У своєму крайньому поєдинку Трубін не врятував Бенфіку від поразки в серії пенальті Марселю. У чемпіонаті Португалії команда українця впоралася з Фаренсе.

Ще на 16-й хвилині Кокджу відкрив рахунок, підхопивши удар Александера Ба та відправивши м'яч в сітку. Кліншитом наш земляк у цьому поєдинку не відзначився – на 32-й Фалькао вгатив шкіряного у ворота українця. Ще до кінця першого тайму Кабрал знову вивів гостей вперед, хоч "орли" мали серйозні шанси забити більше.

На екваторі другого тайму Каррерас після передачі Ді Марії зробив рахунок 3:2 на користь Бенфіки. До кінця зустрічі команди обмінялися моментами, але цифри на табло не змінилися. Бенфіка з 73-ма очками розташувалася на 2-му місці турнірної таблиці. Лідирує Спортінг з 80-ма балами.