20 квітня 2024 21:31

Не вистачало Яремчука? "Валенсія" програла на власному полі "Бетісу"

У матчі 32-го туру іспанської Ла Ліги Валенсія Романа Яремчука приймала вдома Бетіс. Поєдинок між цими командами завершився перемогою гостей із рахунком 1:2.

Сьогодні, 20 квітня, відбувся матч іспанського чемпіонату між Валенсією та Бетісом. Український нападник «кажанів» Роман Яремчук пропустив цю гру через травму.

Перший тайм переконливіше провели саме гості, тому не дивно, що на перерву вони пішли із перевагою в один м'яч. Іско віддав точний пас, яким скористався Айосе Перес, з меж штрафного майданчика відправивши м'яч під праву стійку.

Потім, в другій половині гри, Валенсія відігралася завдяки пенальті, який реалізував Пепелу. Проте нічия трималася не довго, адже через десять хвилин Бетіс знову вийшов уперед. Айосе Перес накрутив кількох суперників і завдав дивовижного удару з межі штрафного майданчика, поціливши в лівий нижній кут воріт.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Бетіса.