18 квітня 2024 13:05

Андрій ЛУНІН: "Не думаю, що зміг би відбігати навіть 5 хвилин так, як це зробила команда"

Голкіпер «Реала» Андрій Лунін прокоментував перемогу у матчі-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів проти «Манчестер Сіті» (1:1, 4:3 по пенальті).

«Ми готувалися до кожного гравця, якому, можливо, доведеться виконувати пенальті. Довелося піти на ризик в одному із цих епізодів, потрібно було прийняти рішення і це спрацювало.

У цьому випадку я скажу, що іноді вам доводиться страждати під час матчу, ви повинні пройти через це. Ви не можете завжди грати з м’ячем, не можете завжди бути кращою командою на футбольному полі.

Для мене це чудовий досвід, це фантастичні зусилля від команди протягом всіх 120 хвилин. Не думаю, що я зміг би відбігати так навіть протягом п’яти хвилин», - сказав Лунін.

Українець відбив два пенальті – Бернарду Сілви та Матео Ковачича – та допоміг «Реалу» вийти у півфінал ЛЧ, де мадридці зіграють з «Баварією».