6 квітня 2024 22:29

Томас Мюллер – про поразку від "Хайденхайму": "Ми перебуваємо не в найкращій фазі в історії клубу"

Півзахисник «Баварії» Томас Мюллер прокоментував поразку від «Хайденхайму» у 28-му турі чемпіонату Німеччини – 2:3.

«Те, що ми перебуваємо не в найкращій фазі в історії клубу, зрозуміло всім. Гра складалася з двох різних таймів: ми вели 2:0, потім довгий навіс привів суперника до воріт. Те, як ми захищались, точно не було шедевром.

Потім у другому таймі ми вже не були достатньо хорошими в атаці. Ми мали гарні моменти, але не змогли їх реалізувати. Зрештою, «Гайденгайм» перевернув ситуацію, а ми більше не забили.

Зараз ми не можемо змінити результат. Безглуздо продовжувати нарікати один на одного. У вівторок викладемось на повну», – сказав Мюллер.

Гра проти «Хайденхайму» стала 700-м матчем Мюллера за мюнхенський клуб на офіційному рівні. До рекорду Зепа Майера 9 ігор.

Після 28-го туру «Штутгарт» наздогнав «Баварію» в чемпіонаті, тепер обидві команди ділять друге місце.

У вівторок, 9 квітня, «Баварія» поїде в гості до «Арсеналу» в рамках першого матчу чвертьфіналу Ліги чемпіонів.