6 квітня 2024 18:20

Проблема була не в Хацкевичу: "Заглембє" Сосновець провів перший матч після відставки легенди "Динамо"

У суботу, шостого квітня, Заглембє Сосновець на виїзді зіграв проти Термаліки у матчі 26-го туру першого дивізіону Польщі (другий за силою). Поєдинок закінчився внічию із рахунком 1:1.

Перед цією зустріччю з посади головного тренера Заглембє було звільнено Олександра Хацкевича, з іменем якого пов'язані останні скандали навколо клубу. Замість білоруського спеціаліста прийшов Марек Сагановскі.

До матчу з Термалікою сосновецька команда не вигравала протягом 17 офіційних поєдинків поспіль в усіх турнірах, в тому числі й шість зустрічей при Хацкевичі (чотири поразки, дві нічиїх).

На цей раз їм майже вдалося взяти три очки, однак в самому кінці Заглембє впустив настільки довгоочікувану перемогу.

Відкрив рахунок Каміл Білінський на початку другого тайму, а господарі зрівняли його на 88-й хвилині зусиллями Войцеха Якубіка.

Після цього матчу Заглембє продовжує посідати останню, 18-ту сходинку в турнірній таблиці, з 14-ма очками в активі. Термаліка в свою чергу йде 13-ю: 30 залікових пунктів.