5 квітня 2024 09:08

Юрген Клопп: "Можна сказати, що на рахунку Макаллістера два найкрасивіші голи дальніми ударами цього сезону"

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував перемогу над «Шеффілд Юнайтед» (3:1) в матчі 31-го туру АПЛ.

«Нам довелося міцно попрацювати, але це нормально. У нас був гарний настрій, але у багатьох моментах футбол був не найкращим.

Ми побачили, як швидкі передачі можуть змінити перебіг гри. Гол Мак Аллістера повністю змінив хід гри, третій гол також був чудовим. Перший м’яч Дарвін зробив сам.

«Шеффілд» міг забити вже на 20-й секунді, але Келлехер зробив відмінний сейв. «Шеффілд Юнайтед» усі 90 хвилин грав так, як хотів. Це було складно, але ми могли грати краще і ми це зробили, щоб перемогти.

Макаллістер? Він дуже класний гравець, у першому таймі він грав «шістку», але ми знали, що можемо пересунути його трохи вище. А потім він забив такий гол, що можна сказати, що на його рахунку тепер два найкрасивіші голи дальніми ударами цього сезону.

Потім відразу після цього був прямий удар зі штрафного – просто божевілля, що за гравець», – сказав Клопп.