27 березня 2024 10:40

Хавбек збірної Ісландії назвав причину поразки від України

Півзахисник збірної Ісландії Хаукон-Арнар Харальдссон дав оцінку фінальному матчу плей-оф відбору на Євро-2024, в якому у Вроцлаві збірна України обіграла «вікінгів» із рахунком 2:1, забивши два голи у відповідь після перерви.

«Це величезне розчарування для нас. Ми були так близькі до великого турніру. До фіналу залишалося всього 45 хвилин. Я не можу знайти відповідних слів, щоб висловити свої почуття. Це великий сум.

Можливо, у другому таймі ми повинні були більше намагатися переломити хід гри, піти на другий гол. Але це було нелегко, звичайно. Є розрада? Ну, у нас у команді є молоді гравці, тому я сподіваюся, що в майбутньому в нас ще буде шанс поїхати на великий турнір», - зізнався Харальдссон.