18 березня 2024 15:20

У хавбека "Естудіантес" стався напад під час матчу з "Бокою". Гравця забрали до лікарні, його вагітна дружина була на стадіоні

У хавбека «Естудіантес» стався напад на полі.

«Естудіантес» приймали «Бока Хуніорс» у 11-му турі чемпіонату Аргентини. Матч перервано на 27-й хвилині при рахунку 0:0. Його буде дограно в інший день.

Півзахисник господарів Хав'єр Альтамірано впав на газон у конвульсіях. Йому надали першу допомогу лікарі обох команд, після чого медики забрали його з поля на машині швидкої допомоги.

У заяві «Естудіантес» йдеться, що Альтамірано перебуває у стабільному стані у лікарні.

«У Хав'єра Альтамірано стався напад. Він перебуває у лікарні під наглядом для завершення обстежень. Було проведено комп'ютерну томографію, яка не виявила явних патологій. Він у стабільному стані».

Лікар команди Уго Монтенегро сказав, що гравець раніше не мав нападів, і він не потрапляв у жорсткі стики до цього епізоду.

«Життя найважливіше. Є багато речей важливіших за футбольний матч.

Дуже важко бачити, як гравці плачу, дружина Хаві [Альтамірано] вагітна та була на стадіоні. Ми всі відчайдушно намагалися знайти її, щоб вона була поряд з ним», – сказав головний тренер Естудіантес Едуардо Домінгес.