18 березня 2024 11:26

Левандовські: "Можливо, з "Атлетико" був найкращий матч сезону, я не впевнений"

Нападник "Барселони" Роберт Левандовський прокоментував перемогу над "Атлетіко" (3:0) у Ла Лізі.

– Це найкращий матч сезону?

- Можливо. Я не впевнений. Але найголовніше, що ми дуже добре зіграли з перших хвилин, тримаючи гру під контролем та забивши три голи на полі «Атлетіко».

Хороша гра. Дуже радий, причому не лише голу, а й двом результативним передачам. Якщо ми граємо простіше – показуємо найкращу гру.

Думаю, за останні два, три, чотири тижні ми трохи змінили наші тренування, зробивши їх інтенсивнішими. Фізично зараз теж почуваюся дуже добре. Мої товариші за командою, вірю, теж.

Ми хочемо зробити крок уперед. Зараз у нас є кілька тижнів перерви у збірній, після якої ми хочемо зробити ще один крок. Цей момент дуже важливий. Ми хочемо не лише перемагати, а й краще грати, – сказав Левандовський для DAZN Espana.