18 березня 2024 11:17

"Не зміг підтвердити своє реноме": італійські ЗМІ оцінили гру Малиновського, згадавши його період в "Аталанті"

Італійські ЗМІ оцінили виступ хавбека Дженоа Руслана Малиновського у матчі 29 туру італійської Серії А проти туринського Ювентуса, який закінчився «сухою» нічиєю.

Вчора, 17 березня, Ювентус приймав у себе вдома Дженоа Руслана Малиновського. Поєдинок закінчився в нічию 0:0, а українець з’явився на полі на 70-й хвилині гри.

Італійські медіа оцінили дії нашого співвітчизника у цьому матчі. Вони відзначили оборонні здібності хавбека, а також зауважили, що українець має звичку забивати Ювентусу, але цього разу не вдалося.

TUTTOmercatoWEB – 6/10

«Українець вийшов на поле у вирішальний момент гри. Він пожертвував атакуючою роллю, більше обороняючись».