16 березня 2024 17:34

Відставка Калитвинцева не допомогла. "Полісся" програло "Оболоні", екс-динамівця вилучилии з поля

Київська Оболонь виявилася сильнішою за житомирське Полісся на своєму полі. Переможним голом за пивоварів відзначився Руслан Черненко на десятій хвилині.

16 березня в рамках 21 туру УПЛ Оболонь зустрічалася з Поліссям, яке грало вперше після відставки Юрія Калитвинцева та під керівництвом Сергія Шищенка.

Уже на другій хвилині житомирська команда залишилася в меншості. За жорсткий підкат пряму червону картку отримав Сергій Чоботенко. І вже на десятій хвилині Руслан Черненко шикарним голом у дев'ятку відкрив рахунок у матчі.

У першій половині зустрічі та в другому таймі голів не було. Зустріч завершилася перемогою Оболоні з рахунком 1:0.