14 березня 2024 00:47

"Атлетико" в серії пенальті переміг "Інтер" та вийшов у 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Атлетико в серії пенальті пройшов Інтер.

Команди обмінялися голами в середині першого тайму: відкрив рахунок Федеріко Дімарко, але вже в атаці у відповідь Антуан Грізманн забив м'яч у відповідь. Після перерви Інтер мав кілька нагод, щоб знову вийти вперед, але не реалізував своїх шансів. А наприкінці зустрічі Мемфіс Депай перевів гру на додатковий час.

В овертаймах суперники не змогли визначити сильнішого, тому доля путівки до чвертьфіналу турніру вирішувалася в серії пенальті, точніше в якій опинилися футболісти Атлетіко - 3:2.

Нагадаємо, у першому поєдинку Нерадзуррі обіграли Матрасників з рахунком 1:0.

У 1/4 фіналу Ліги чемпіонів також пройшли Манчестер Сіті, Реал, ПСЖ, Баварія, Барселона, Арсенал та Боруссія Д. Жеребкування 1/4, 1/2 та фіналу Ліги чемпіонів-2023/24 відбудеться 15 березня.

У наступному матчі чемпіонату Італії Інтер зіграє проти Наполі, а Атлетіко у Ла Лізі гратиме проти Барселони.

Ліга Чемпіонів. 1/8 фіналу. Матч-відповідь

"Атлетіко" Мадрид - "Інтер" 2:1, 3:2 пен. (перший матч - 0:1)

Серія пенальті: Чалханоглу 0:1, Депай 1:1, Алексіс Санчес 1:1 (воротар), Сауль 1:1 (воротар), Клаассен 1:1 (воротар), Рикельме 2:1, Ачербі 2:2, А. Корреа 3:2, Лаутаро Мартінес 3:2 (неточно)

Голи: Грізманн 35, Депай 87 - Дімарко 33

"Атлетіко": Облак, Савич, Вітсель, Ермосо, Моліна (Барріос 79), Коке, М. Льоренте (Аспілікуета 88), Де Поль (А. Корреа 71), Ліно (Рікельме 71), Грізманн (Сауль 106), Мората (Депай 79)

"Інтер": Зоммер, Павар, Де Фрай, А. Бастоні (Ачербі 73), Думфріз (Дарміан 73), Чалханоглу, Барелла (Фраттезі 84), Мхітарян (Клаассен 111), Дімарко (Біссек 84), Тюрам (Алексіс Санчес 103), Лаутаро Мартінес

Попередження: Ермосо 41, Коке 90 - Чалханоглу 104, Ачербі 105+2