13 березня 2024 23:58

"Боруссія" Д обіграла ПСВ та вийшла в чвертьфінал Ліги чемпіонів

Боруссія Дортмунд на своєму полі обіграла ПСВ у поєдинку у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів — 2:0.

Джейдон Санчо розпечатав ворота Вальтера Бенітеса вже на третій хвилині, точно пробивши низом із-за меж штрафного майданчика.

Надалі Шмелі намагалися контролювати хід гри і неодноразово могли збільшити рахунок, але постійно чогось не вистачало. На 77-й хвилині Марко Ройс, який замінив Санчо (знову травма), подав зі штрафного, а Ніклас Фюллькруг в дотик замкнув. ВАР взяття воріт скасував — форвард заліз поза грою буквально на три сантиметри.

Зі свого боку, гості також старанно атакували та мали свої моменти. Кілька разів міг забивати Люк де Йонг, який останній свій шанс втратив на четвертій компенсованій хвилині. У атаці у відповідь Ройс використав грубу помилку молодого Ісаака Бабаді і реалізував вихід віч-на-віч.

Захистивши результат у нервовому кінці, Боруссія пройшла до чвертьфіналу головного єврокубка. Найближчої неділі, 17 березня, команда Едіна Терзіча прийме Айнтрахт. ПСВ того ж дня зіграє вдома із Твенте.