10 березня 2024 21:45

Юрген Клопп: "У другому таймі був найкращий футбол, у який ми коли-небудь грали проти "Манчестер Сіті"

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував нічийний результат матчу з «Манчестер Сіті» (1:1).

«У другому таймі був найкращий футбол, у який ми коли-небудь грали проти «Манчестер Сіті». Однозначно.

Вони, звичайно, влучили у штангу, але ми повинні були забивати два або три голи. Винятковий футбол. Як на мене, сьогодні ми вперше на 100 відсотків довели, що знаходимося там, де повинні бути.

Не думаю, що коли-небудь бачив, аби вони так боролися, як сьогодні. Ми були на висоті.

Пенальті? Це був стовідсотковий одинадцятиметровий. Вони знайдуть пояснення, але це був стовідсотковий фол на будь-якій ділянці поля і, ймовірно, жовта картка.

Всі люди навколо мене з айпадами cказали: «Вау, чистий пенальті». Можливо, вони зможуть сховатися за фразою, що це було неочевидно.

Звичайно, це пенальті, але ми його не отримали. Для мене найголовніше, що ми можемо грати в такий футбол. Сьогодні я побачив стільки сенсаційних перфомансів», — сказав Клопп.