9 березня 2024 11:01

Першість U-19. 20-й тур мовою чисел та фактів: юнаки "Динамо" забили 400-й гостьовий гол у всіх турнірах, Пономаренко повторив клубний рекорд результативності та інше

400-й гостьовий гол Динамо у всіх турнірах - після влучного удару Давида Білого на 82-й хвилині: 372-й - в чемпіонатах U-19 та 28 – в Юнацькій лізі УЄФА.

2-а в чемпіонатах U-19 велика перемога юнаків Динамо над Вересом, Металіста 1925 над ЛНЗ.

1-а вольова перемога юнаків Кривбасу над Оболонню (у 2-й грі).

1-а безвольна поразка Оболоні (у 20-й грі).

Серія поразок ЛНЗ з великими рахунками триває 4 гри.

Перервалася програшна клубна антирекордна серія юнаків Металіста 1925, яка тривала 8 ігор та Руху - 3.

120-а перемога юнаків Зорі, 50-а домашня вікторія Чорноморця.

110-а поразка юнаків Ворскли, 10-а – Оболоні.

200-й пропущений гол Миная в юнацьких чемпіонатах (1-й гол у грі).

110-й матч юнаків Колоса: +41=22-47 м’ячі 141-175.

40-а гостьова нічия Олександрії.

Нічийний клубний рекордний серіал Дніпра-1 триває 3 гри.

1-й дубль в чемпіонатах U-19 оформлює Любомир Кузик (Чорноморець, у 31-й гріі).

25-й гол в Чемпіонатах U-19 забиває Матвій Пономаренко (Динамо, 2-й м’яч у грі), 15-й - Антон Циганков (Кривбас), 5-й – Артем Бенедюк (Зоря), 1-й - Денис Шворак (Верес, у 16-й грі), Віталій Михайлів (Минай, у 44-й), Андрій Король (Металіст 1925, у 12-й), Данііл Пільганчук (Металіст 1925, у 3-й), Михайло Товт (Металіст 1925, у 1-й), Сергій Ткачук (Олександрія, у 5-й), Кіріл Кобернюк (Полісся, у 13-й).

У 3-му для себе юнацькому клуб відкриває лік голів Данііл Савін (Зоря), який раніше забивав у складі Маріуполя та Шахтаря, Любомир Кузик (Чорноморець) – Зорі, Динамо

Матвій Пономаренко (Динамо) забиває 19-й гол з початку чемпіонату, повторюючи клубний рекорд результативності за сезон, який належав Владиславу Ванату (сезон -2019/2020) та Кірілу Попову (сезон -2020/2021).

Гольовий серіал Антона Циганкова (Кривбас) триває 4 гри – 4 голи.

У 3-му для себе юнацькому клуб дебютує Данііл Савін (Зоря), який раніше виступав за Маріуполь та Шахтар, Любомир Кузик (Чорноморець) – Зорю, Динамо.
1-і матчі в Чемпіонатах U-19 провели Нікіта Бондаренко, Михайло Товт (обидва - Металіст 1925), Максим Штефанко (ЛНЗ), Віталій Кугутяк (Дніпро-1), Ростислав Баглай (Шахтар), Данііл Корнієнко (Кривбас).

160-й матч Ігоря Костюка біля керма Динамо в чемпіонатах U-19: +128=16-16 м’ячі 486-123.

2-е в юнацьких Чемпіонатах вилучення Артема Мариновського (Зоря), 1-е – Артема Хованюка (Олександрія, у 16-й грі).

Лише 2-й раз з початку поточного чемпіонату в турі не були призначені пенальті (раніше у 6-му турі).