8 березня 2024 19:34

"У нас йде війна". Максимов висловився про поразку від "Руху" та повітряні тривоги під час матчу

Головний тренер Дніпра-1 Юрій Максимов підбив підсумки поєдинку 20-го туру УПЛ проти львівського Руху, в якому його підопічні поступилися з рахунком 0:1.

Матч між Дніпром-1 та Рухом (0:1) тричі переривали через повітряну тривогу у Дніпрі. І саме це стало однією із причин невиразної гри місцевого колективу.

«Це вже другий такий матч, коли нам доводиться грати по три-чотири тайми чи періоди. З Минаєм теж так було, коли вийшли, розігрілися, а треба знову йти в роздягальню. У нас йде війна і ми під це можемо лише підлаштовуватись.

У нас не одна перерва була, а чотири тайми зіграли. Треба було продовжувати далі грати, контролювали гру, а не вантажити вперед. Команді треба було вести свою гру», – цитує Максимова прес-служба клубу.