27 лютого 2024 09:12

Відомі оцінки Циганкова та Довбика за перемогу у матчі з "Райо Вальєкано"

У понеділок, 26 лютого, відбувся поєдинок 26-го туру іспанської Ла Ліги, в якому зіграли «Жирона» і «Райо Вальєкано».

Гра пройшла на стадіоні «Монтіліві» в Жироні. Господарі перемогли з рахунком 3:0.

У стартовому складі каталонського клубу сьогодні вийшли українські зірки – нападник Артем Довбик та Віктор Циганков. Довбик провів на полі 73 хвилини, а Циганков – 89.

На початку другого тайму рахунок у матчі відкрив Циганков, який забив у другій грі поспіль. За свій перфоманс Віктор отримав від статистичного порталу WhoScored оцінку 7,7 балів, а Довбик був оцінений в 6,1 бал – це найгірша оцінка серед всіх гравців «Жирони».

Найкращим гравцем матчу став бразильський вінгер Савіо, який наприкінці поєдинку вистрілив дублем та отримав від WhoScored найвищу оцінку – 9,3.