18 лютого 2024 09:22

Левандовські після 2:1 з "Сельтою": "Барса" провела хороший другий тайм, але потрібно грати на одному рівні весь матч"

Роберт Левандовські оцінив перемогу над «Сельтою» (2:1) у Ла Лізі.

Форвард "Барселони" зробив дубль у цій грі.

"Я надзвичайно радий, бо ми виграли дуже важливий матч. Я не знав, що трапилося у ситуації з пенальті, але потім побачив, що голкіпер передчасного покинув лінію воріт. Я забив із другої спроби, і це головне. Ми взяли три очки і тепер можемо думати про Лігу чемпіонів.

Ми провели хороший другий тайм, але «Сельті» пощастило забити гол у відповідь. Нам не вистачало ефективності в атаці. Потрібно грати [добре] більше, ніж 45 хвилин. Думаю, головне завдання на майбутнє – грати одному рівні весь матч.

Ми наполегливо працювали цього тижня. Думаю, у Лізі чемпіонів зможемо виступити краще. У Неаполі ми повинні грати добре всі 90 хвилин як в обороні, так і в атаці", – сказав Левандовські.