10 лютого 2024 20:27

Клопп про 3:1 з "Бернлі": "День пройшов ідеально, не рахуючи травми Трента. "Ліверпуль" поспішав, але заспокоївся після 15 хвилин і забив чудові голи"

Юргену Клоппу сподобався матч Ліверпуля проти Бернлі (3:1).

«Можу уявити, як зараз Венсану Компані. Його команда сьогодні зробила багато хорошого та завдала нам багато незручностей.

Якщо говорити загалом, то протягом перших 15 хвилин ми поспішали і дуже рано намагалися загострювати, суперник проводив контратаки та створював проблеми. Але потім ми заспокоїлися та забили чудові голи.

У перерві ми знали, що треба робити. Ми контролювали гру. Проте нам довелося замінити Трента, і ми маємо брак захисників.

Це був складний матч, який проходив за дивних обставин. Ми втратили низку футболістів, не зіграв основний воротар, але день пройшов ідеально – не рахуючи випадку з Трентом. У нього пошкодження тієї ж області коліна, що раніше. Нічого особливо страшного, але знову відчув дискомфорт. Оцінимо його стан», – сказав головний тренер «Ліверпуля».