10 лютого 2024 19:14

Пеп Гвардіола: "Сказав гравцям в перерві матчу з "Евертоном": "Чого ви очікуєте, що приїдете сюди та виграєте 5:0?"

Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував 2:0 з «Евертоном».

«Евертон» - фізична команда, складний суперник і неймовірно організований під керівництвом Шона Дайча. У першому таймі ми читали його краще.

Ми поговорили у перерві, я сказав гравцям: «Чого ви очікуєте, що приїдете сюди та виграєте 5:0? Вперед. Життя складне, і футбол складний.

Я не міг уявити, що Голанд зупиниться на два місяці, рухатиме цим величезним тілом і знову буде у формі, але він повернувся. Думаю, він допоможе. Я сказав йому бути позитивним, і моменти прийдуть. Перший гол трохи необережний, але завершальний удар неймовірний, і другий гол також був неймовірним. Для нас дуже важливо мати Ерлінґа.

Кевін де Брюйне з того часу, як повернувся, такий свіжий у своєму розумі та ногах», - сказав Гвардіола.