3 лютого 2024 16:38

Фантастична розв’язка матчу Миколенка: "Евертон" врятувався в кінцівці гри проти "Тоттенхема"

Евертон Віталія Миколенка зіграв внічию із Тоттенхемом (2:2) у 23-му турі АПЛ. Український захисник провів на полі усі 90 хвилин.

Гості вийшли уперед на четвертій хвилині матчу. Ексгравець «ірисок» Рішарлісон отримав розрізну передачу від Ієнома Удогі та з меж штрафного майданчика вразив ворота.

Евертон відповів на 30-й хвилині. Точний удар головою після подачі з кутового від Джеймса Тарковського вдався Джеку Гаррісону.

Другий м’яч «шпори» провели на 41-й хвилині. Рішарлісон отримав пас від Джеймса Маддісона та завдав влучного красивого удару із середньої дистанції.

Врятував господарів на 90+4-й хвилині гол Джерреда Брентвейта, який ударом головою замкнув флангову подачу.

Евертон – Тоттенхем – 2:2

Голи: Гаррісон, 30, Брентвейт – Рішарлісон, 4, 41