31 січня 2024 17:04

Японія впевнено переграла Бахрейн і стала сьомим чвертьфіналістом Кубка Азії-2023

Японія без особливих проблем переграла Бахрейн у поєдинку 1/8 фіналу Кубка Азії-2023 – 3:1.

Перший тайм фаворит виграв із мінімальною перевагою – відзначився Ріцу Доан із Фрайбурга. Відразу після перерви півзахисник Реала Сосьєдад Такефуса Кубо, здавалося, зняв питання про переможця.

Бахрейн зумів повернутися в гру, причому не забиваючи особисто – м’яч був записаний на рахунок японського голкіпера Зіона Судзукі. Втім, невдовзі підопічні Хадзіме Моріясу відновили статус-кво завдяки влучному удару Аясе Уеди.

Сині самураї вийшли до 1/4 фіналу, де зіграють із переможцем дуелі Іран – Сирія. Інші чвертьфінальні пари вже відомі: Таджикистан – Йорданія, Австралія – Південна Корея та Катар – Узбекистан.