30 січня 2024 23:30

Асист Зінченка допоміг "Арсеналу" здобути мінімальну перемогу над "Ноттінгем Форест"

Сьогодні, 30 січня 2024 року, відбувся матч 22-го туру Англійської Прем'єр-ліги між «Ноттінгем Форест» та лондонський «Арсеналом». Гра закінчилася з рахунком 2:1 на рахунок гостей.

Перший гол у поєдинку був забитий за участі українського захисника Олександра Зінченка. На 65-й хвилині, під час вкидання ауту, він помітив вільного нападника Габріела Жезуса біля штрафного майданчика суперника і ідеально вкинув на нього м'яч.

Вже за 7 хвилин з передачі Жезуса відзначився Букайо Сака. Цей гол мав би деморалізувати суперника, але на 89-й хвилині Тайво Авоній відіграв 1 м'яч для «Ноттінгема». Щоправда, часу на камбек не вистачило.