30 січня 2024 15:43

Узбекистан переграв Таїланд і вийшов до чвертьфіналу Кубка Азії-2023

Узбекистан здобув трудову перемогу над Таїландом у поєдинку 1/8 фіналу Кубка Азії-2023 – 2:1.

Команда Сречко Катанця виправдала статус лідера. Перший тайм їй вдалося виграти завдяки влучному удару Азізбека Тургунбаєва.

У другому таймі Таїланду вдалося відігратися - відзначився Супачок Сарачат, що вийшов на заміну, з японського Саппоро. Але невдовзі узбеки відновили статус-кво зусиллями Аббосбека Файзуллаєва.

Узбекистан вийшов у чвертьфінал, де його суперником стане команда Катару, яка вчора обіграла Палестину (2:1).

Сьогодні пізніше буде зіграно ще один матч 1/8 фіналу — можливо, центральне протистояння всієї стадії. У ньому зійдуться Саудівська Аравія та Південна Корея. Початок о 18:00 за київським часом.