25 січня 2024 00:01

Трубін не зумів стати героєм півфіналу: "Бенфіка" у серії пенальті поступилася "Ешторілу " в Кубку ліги

У поєдинку 1/2 фіналу Кубка ліги Португалії лісабонська Бенфіка в серії післяматчевих пенальті сенсаційно програла одному з аустсайдерів Прімейраліги Ешторілу.

Гру проти Ешторіла Бенфіка розпочала за своєю дуже неприємною звичкою останніх ігор – пропустила першою.

І в поєдинку проти Браги (3:2), і в матчі з Ріу Аве (4:1), воротар «орлів» Анатолій Трубін неодмінно першим діставав м’яча з сітки воріт. Й от – на 16 хвилині півзахисник Ешторіла Рафк Гітан знову засмутив українця невідпорним ударом в ближній кут.

Бенфіка могла зрівняти рахунок ще до перерви, але зробила це після перепочинку: Ніколас Отаменді трансформував у гол чудовий проникаючий пас від Жоау Маріу.

Однак, дитиснути в основний час Ешторіл Отаменді, Анхелю Ді Марії та компанії не вдалося. Гра перейгла в серію післяматчевих пенальті, де кращим за нашого Анатолія Трубіна став Даніель Фігейру.

У фіналі Кубка ліги Ешторіл зустрінеться з Брагою, яка на стадії 1/2 фіналу мінімально здолала лісабонський Спортінг (1:0).