23 січня 2024 20:36

Іран обіграв ОАЕ, Палестина розгромила Гонконг у заключному турі групи С на Кубку Азії-2023

Збірна Ірану обіграла команду ОАЕ у третьому турі групи С на Кубку Азії-2023 – 2:1. В іншому матчі квартету Палестина розправилася з Гонконгом - 3:0.

У складі Ірану по голу у кожному таймі забив форвард Порту Мехді Таремі. ОАЕ за рахунку 0:1 мав нагоду відігратися, однак Яхья Аль-Гассані не реалізував пенальті. Проте вже у компенсований час Аль-Гассані забив важливий гол.

У Палестини дублем відзначився Одай Даббаг. Ще один м'яч у другому таймі забив Заїд Аль-Канбар.

Іран виграв групу С, набравши 9 очок. ОАЕ та Палестина набрали по чотири пункти. Друге місце та пряма путівка до 1/8 фіналу дісталися Еміратам завдяки додатковим показникам. Палестина чекатиме на підсумки всього групового раунду в надії відібратися за результатами кращих третіх місць.