20 січня 2024 20:36

Ігнатенко не допоміг "Бордо" у Кубку Франції: команда українця поступилася "Ніцці"

У матчі 1/16 фіналу Кубка Франції Бордо, за яке виступає український хавбек Данило Ігнатенко, приймало Ніццу. Поєдинок між цими командами закінчився перемогою гостей із рахунком 2:3.

На кубковий поєдинок проти НІцци у стартовому складі Бордо вийшов Данило Ігнатенко, який є важливим гравцем господарів.

В першому таймі гості зуміли вийти вперед. Гессан опинився у потрібному місці в потрібний час, підібрав м'яч у штрафному майданчику та безжально відправив його в лівий кут воріт.

На перерву команди пішли за переваги Ніцци.

Однак ситуація погіршилася в дебюті другого тайму. Сансон холоднокровно реалізовував пенальті. М'яч, після його влучного удару, влітає у сітку впритул до лівої стійки. Воротар не зміг нічого вдіяти і рахунок став 0:2.

Господарі зуміли скоротити відставання завдяки голу Ліволана, але вже через хвилину Сансон зробив дубль і відновив перевагу Ніцци в два м'ячі.

На 80-й хвилині Бордо знову впритул наблизилося до Ніцци. Вісбек отримав точний пас і завдав бездоганного удару з далекої відстані, відправивши м'яч під ліву стійку.

Більше команди не забивали і Бордо вилетіло із Кубка Франції.