30 грудня 2023 14:40

"Протягом трьох місяців не міг спати": Шевченко назвав матч, який довгий час викликав у нього занепокоєння

Екснападник італійського Мілана Андрій Шевченко поділився своїми емоціями, які він переживав упродовж тривалого часу після фіналу Ліги чемпіонів сезону 2004/05 проти Ліверпуля.

У цьому фіналі команда Шевченка програла Ліверпулю, незважаючи на значну перевагу 3:0 після першого тайму. Другий тайм поєдинку став справжнім переворотом, коли Ліверпуль відповів трьома голами упродовж шести хвилин.

Потім матч перейшов у серію післяматчевих пенальті, де Ліверпуль переміг з рахунком 3:2. Українець увійшов до тих гравців Мілана, хто не зміг реалізувати свій удар.

Андрій Шевченко відзначив, що довго думав про цей фінал і не міг через нього заснути.

«Я буду з вами чесний, протягом трьох місяців після цього фіналу я не міг спати. Я постійно прокидався або вранці, або вночі. Вкотре вмикав запис цього матч і переглядав його епізоди знову і знову. І, звісно, окрема моя увага завжди була прикута до моменту, коли воротар Ліверпуля здійснив подвійний сейв», — наводить слова Шевченка This Is Anfield

Шевченко виступав у Мілані з 1999-го по 2006-й і з 2008-го по 2009 роки.

Загалом українець провів за італійський гранд 322 матчі, забив 175 голів та віддав 46 результативних передач.

У сезоні 2003/04 Шевченко зіграв 45 поєдинків, у яких забив 29 м'ячів та зробив чотири асисти.

У 2004 році він виграв чемпіонат Італії, Суперкубок УЄФА, став найкращим бомбардиром Серії А (24 голи) та був визнаний найкращим футболістом України.