28 грудня 2023 23:38

"Брайтон" вдома здобув упевнену перемогу над "Тоттенхемом"

Сьогодні, 28 грудня 2023 року, відбувся матч 19-го туру Англійської Прем'єр-ліги між «Брайтоном» та «Тоттенгемом». Гра закінчилася з рахунком 4:2 на користь господарів поля.

Рахунок у зустрічі відкрив 18-річний Джек Хіншелвуд, для якого цей гол став першим у професійній кар'єрі. На 23-й хвилині перевагу «чайок» подвоїв Жоау Педро, реалізувавши пенальті. Спойлер: це не останній гол бразильця з 11 метрів у цьому матчі.

На 63-й хвилині лівий захисник «Брайтона» Первіс Еступіньян забив супер-гол, відправивши м'яч у дальню дев'ятку воріт суперника. Зовсім непристойним рахунок на 76-й хвилині зробив Жоау Педро, який знову реалізував пенальті.

Проте «Тоттенгем» не думав здаватися. На 81-й відставання скоротив Алехо Веліс, а на 86-й ще один м'яч відіграв Бен Девіс. Але, на жаль для команди Постекоглу, цього було недостатньо для камбеку.

Англійська Прем'єр-ліга. 19-й тур. 28 грудня.

Брайтон – Тоттенгем – 4:2
Голи: Хіншелвуд, 11, Педро, 23 (пенальті), 76 (пенальті), Еступіньян, 63 – Веліс, 81, Девіс, 86