20 грудня 2023 00:18

Рятівний гол і післяматчевий пенальті Мудрика: українець вийшов на заміну і допоміг "Челсі" вийти у півфінал Кубка ліги

Фото - ua.depositphotos.com

У вівторок, 19 грудня, Челсі вдома провів поєдинок 1/4 фіналу Кубка англійської ліги проти Ньюкаслу. Основний час матчу закінчився внічию 1:1.

Український вінгер Михайло Мудрик залишився на лаві запасних, проте з'явився на полі на 78-й хвилині, замінивши Рахіма Стерлінга і врятував Челсі своїм голом.

Перший гол у матчі забив нападник Ньюкасла Каллум Вілсон на 16-й хвилині після кількох жахливих помилок футболістів Челсі поспіль.

Однак вже у доданий до основного час Мудрик скористався помилкою Кірана Тріп'єра та зрівняв рахунок. У серії післяматчевих пенальті українець реалізував свій удар, який став переможним.

“Челсі” – “Ньюкасл” 1:1 (пенальті 4:2)

Голи: Мудрик 90+2 – Вілсон 16

Челсі: Петрович – Дісасі (Матсен 78), Сілва, Бадьяшиль, Колвілл (Густо 46) – Галлагер, Кайседо – Палмер, Енцо (Броя 32), Стерлінг (Мудрик 78) – Джексон (Нкунку 69)

Ньюкасл: Дубравка – Крафт (Тріпп’єр 46), Ласселс, Ботман (Берн 46), Лівраменто – Лонгстофф, Гімараес, Майлі – Альмірон, Вілсон, Гордон (Рітчі 52)

Попередження: Кайседо 2, Стерлінг 72, Галлагер 90+4, Мудрик 90+5 – Вілсон 87, Гімараес 90+5

Реалізовані післяматчеві пенальті: Палмер, Галлагер, Нкунку, Мудрик - Вілсон, Гімараес

Нереалізовані: Тріпп'єр (другий удар), Рітчі (четвертий удар)