17 грудня 2023 16:52

Маурісіо ПОЧЕТТІНО: "Постаралися поставити Мудрика на вигідну позицію перед воротами"

Фото - ua.depositphotos.com

16 грудня відбувся матч 17-го туру АПЛ між командами «Челсі» та «Шеффілд Юнайтед». Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь «пенсіонерів».

Після завершення поєдинку наставник лондонців Маурісіо Почеттіно прокоментував перемогу своїх підопічних:

«Я дуже задоволений. Гра була гарною. Завжди добре проти команди, яка грає агресивно із низьким блоком.

У другому таймі ми змінили позиції Палмера і Рахіма Стерлінга, постаралися поставити Палмера і Мудрика на більш вигідну позицію перед воротами.

Я впевнений у собі, навіть якщо ми програємо. Я дійсно вірю в гравців та клуб. Тепер я збираюся використовувати цей настрій у наступному матчі – у чвертьфіналі Кубка ліги», – сказав Почеттінно.

Український футболіст лондонців Михайло Мудрик вийшов на поле з перших хвилин і був замінений на 69-й і був замінений на Енцо Фернандеса. Після завершення поєдинку статистичний портал WhoScored поставив українцеві оцінку в 6.5 балів. Такий показник Михайла є найгіршим серед гравців основи «Челсі».