14 грудня 2023 10:54

Енріке про невдоволення Мбаппе грою ПСЖ наприкінці матчу з "Боруссією": "Нормально, що гравці засмучені. Безглуздо ризикувати на 85-й хвилині, коли є шанс вилетіти з ЛЧ"

Луїс Енріке прокоментував невдоволення Кіліана Мбаппе.

Форвард «ПСЖ» раніше був незадоволений тим, що команда не атакувала наприкінці матчу Ліги чемпіонів з «Боруссією» ( 1:1) і не спробувала вирвати перемогу.

«Це нормально, що гравці засмучені. Ми мали п'ять моментів, п'ять дуже явних моментів! Було б трохи безглуздо продовжувати ризикувати на 85-й хвилині, коли є можливість пропустити гол і вилетіти з турніру.

Коли гравець засмучений, тому що хоче забити більше голів я кажу: «Так, ми постараємося перемогти, але без надмірного ризику».

Коли емоції після матчу вщухають, саме час підкреслити, що наш вихід у плей-офф - Відмінна подія. У нас була найскладніша група. Багато хто хотів би бачити нас мертвими, але ми дуже навіть живі», – сказав тренер «ПСЖ».