13 грудня 2023 09:23

Анчелотті про 3:2 з "Уніоном": "Дивна гра. "Реал" контролював її 40 хвилин, а потім шалені дві хвилини все ускладнили"

Карло Анчелотті підбив підсумки матчу з «Уніоном» (3:2) у Лізі чемпіонів.

«Дивна гра. Ми добре її контролювали протягом 40 хвилин, але потім шалені дві хвилини все для нас ускладнили.

У другому таймі ми намагалися діяти ефективніше, частіше використовували навіси з флангу. тому що у нас є футболіст, який дуже добре грає головою, і він забив двічі.

Хоселу забив 8 голів, добре розпочав сезон і важливий для нас. Коли команди щільно обороняються, він нам дуже допомагає завдяки своїм характеристикам.

Себальос забив заслужений гол. Йому через багато чого довелося пройти, щоб повернутися, він мав не найкращий період», – сказав головний тренер «Реала» в ефірі Movistar.