10 грудня 2023 16:05

Колишній форвард "Динамо" ледь не став антигероєм матчу: нападник відзначився "піжонським" виконанням пенальті

У суботу, 9 грудня, АЕК (Ларнака) переміг чинного чемпіона Кіпру Аріс (Лімасол) з рахунком 2:1 в матчі 14-го туру чемпіонату Кіпру.

Рахунок у грі відкрив центральний захисник Аріса Слободан Мілошевич, що дозволило його команді піти на перерву переможцями.

Вже на початку другого тайму стався курйозний момент, в якому відзначився ексфорвард київського Динамо Фран Соль.

Іспанський нападник АЕКа підійшов до 11-метрової позначки, аби пробити пенальті та виконав удар зі стрибком. Однак воротар Аріса Вана Алвес вгадав кут, та й сам м'яч полетів не дуже сильно після пострілу форварда.

На щастя для Соля голкіпер під час удару знаходився не на лінії воріт, тому цей пенальті потрібно було перебити. З другої спроби Фран на став повторювати свій піжонський вчинок та пробив сильно у кут воріт Алвеса.

На 75-й хвилині автоголом відзначився лівий захисник Аріса бразилець Кажу, який і встановив фінальний рахунок у грі на користь команди ексдинамівця.

Чемпіонат Кіпру. 14-й тур

АЕК (Ларнака) – Аріс (Лімасол) – 2:1 (0:1)

Голи: Соль, 57, Кажу, 75 (автогол) – Мілошевич, 6

Нереалізований пенальті: Соль, 55 (воротар)

Фран цього сезону провів 18 матчів за АЕК, забив 11 голів та віддав один асист.

Команда іспанця йде на шостому місці у чемпіонаті Кіпру, маючи 23 залікові пункти.

Соль провів за Динамо (2019-2023) 23 гри, в яких забив чотири голи та оформив дві результативні передачі.