7 грудня 2023 23:37

"Евертон" сенсаційно розгромив учасника Ліги чемпіонів: Миколенко та партнери вибралися із зони вильоту АПЛ

У четвер, сьомого грудня, Евертон на своєму полі зіграв проти Ньюкасла у матчі 15-го туру англійської Прем'єр-ліги. Поєдинок закінчився впевненою перемогою господарів із рахунком 3:0.

Український лівий захисник Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин.

Матч складався не дуже результативним, однак під кінець зустрічі Евертон за 20 хвилин встиг оформити розгром.

Перемогу господарям приніс півзахисник Дуайт МакНіл, який зумів відправити м'яч у ворота Мартіна Дубравки на 79-й хвилині.

Успіх через кілька хвилин розвинув півзахисник Абдулайє Дукуре, а в самому кінці матчі Бету встановив фінальний рахунок – 3:0.