26 листопада 2023 08:50

Симеоне: "Тяжко думати про те, щоб замінити Гризманна. Шкода, що йому завжди доводиться грати 90 хвилин"

Дієго Сімеоне наголосив на значущості Антуана Грізманна.

Головний тренер "Атлетіко" висловився після матчу Ла Ліги з "Мальоркою" (1:0), у якому форвард забив гол. В останніх 3 іграх за мадридський клуб на рахунку француза 4 м'ячі.

«Ми знали, що буде тяжко. Вони грають так, що важко домінувати, як хотілося б. Незважаючи на гольові моменти, забити довго не вдавалося, і вони чекали на нашу помилку. На щастя, ми помилилися лише один раз.

Важко думати у тому, щоб замінити Гризманна. Жаль, що йому завжди доводиться грати 90 хвилин. Але йому краще, коли він грає. У першому таймі він не найкраще вибирав позицію. Але загалом виглядав дуже добре», – сказав Сімеоне.