18 листопада 2023 16:26

УЄФА заборонив вшанувати пам'ять ізраїльських жертв хвилиною мовчання – поляки знайшли оригінальне рішення

Молодіжні збірні Польщі та Ізраїлю обійшли дивну позицію УЄФА та вчинили, як вважають за потрібне.

Польща та Ізраїль зустрілися в рамках відбору на молодіжне Євро-2025. Команди хотіли вшанувати пам'ять жертв теракту ХАМАС 7 жовтня хвилиною мовчання перед стартом зустрічі, однак УЄФА заборонив це.

Футболісти знайшли вихід – вони вирішили організувати імпровізовану хвилину мовчання вже після стартового свистка. Розвівши м'яч, молодь Ізраїлю та Польщі просто зупинилася і похилила голови.

Матч завершився перемогою (2:1) поляків, які очолюють свою групу з максимальними показниками після чотирьох матчів.