11 листопада 2023 19:06

"Олександрія" мінімально перемогла "Верес"

День 11 листопада в Українській Прем'єр-лізі закриили очним матчем Олександрія та Верес.

Перший гол у матчі міг статися ще на початку гри, але гравець господарів Джеванні схибив з пенальті. Далі команди мали декілька нагод, щоб розмочити рахунок, але гол стався аж на 83-й хвилині.

Ще один легіонер Олександрії Безерра підправив головою подачу Артема Шулянського у площину воріт, а голкіпер рівнян Когут виявився безсилим проти цього удару.

Як виявилося, це був єдиний гол у матчі – команда Руслана Ротаня здобуває три очки у матчі з Вересом.

Олександрія даною перемогою перервала одразу декілька невтішних серій у чемпіонаті: забила вперше з 1 жовтня (матч з Динамо – 2:4) та перемогла вперше з 5 серпня (матч з Металістом 1925 – 1:0).

Команда Ротаня також залишила зону стикових матчів, маючи у своєму активі 13 очок та займаючи 12-те місце.

У наступній грі Олександрія зустрінеться з сусідом у турнірній таблиці – Оболонню. Даний поєдинок пройде 26 листопада на Кіровоградщині.

Верес ж не знає смаку перемог вже дев'ять матчів (чотири нічиїх, п'ять поразок).

Команда Лавриненка у 15-му турі УПЛ зіграє проти Металіста 1925 25 листопада у Рівному.

"Олександрія" - "Верес" 1:0

Голи: Беззара 83

Нереалізований пенальті: Джевані 20 (воротар)

"Олександрія": Шевченко, Савченко, Сігєєв (Кулаковський 69), Шулянський (Базаєв 90+2), Логінов, Плакса (Кравченко 87), Скорко, Джевані (Беззера 69), Копина, Шостак, Погорілий (Кулаков 69).

Головний тренер: Руслан Ротань.

"Верес": Когут, Вовченко (Шевченко 66), Сезар, Курко, Шестаков, Яго (Блізніченко 79), Кучеренко, Балан, Шарай (В) (Ковалюк 89), Гайдучик (Гакман 79), Кухарук (Світюха 89).

Головний тренер: Сергій Лавриненко.

Арбітр: Солов`ян Олександр.

Попередження: Сезар 28, Логінов 40, Шостак 43, Шарай 58, Вовченко 62, Яго 71, Беззера 84 , Балан 85