7 листопада 2023 23:30

Тер Штеген про 0:1 з "Шахтарем": "З цим не можна миритися, ми злі на себе. Є відчуття, що ми програли матч, який мали виграти"

Марк-Андре тер Стеген незадоволений грою "Барселони" у матчі проти "Шахтаря".

У 4-му турі групового етапу Ліги чемпіонів "Барселона" поступилася з рахунком 0:1.

«Ми злі на себе. З таким результатом не можна миритись. Вони дали нам шанс у першому таймі, але ми не змогли ним скористатися. У нас залишилося відчуття, що ми програли матч, який мали виграти, щоб потрапити до наступної стадії Ліги чемпіонів.

У нас було два невдалі матчі. У класико ми грали добре до 60-ї хвилини. Потім ми трохи здали, і я не можу сказати чому. Ми проаналізуємо ситуацію, зокрема сьогоднішню гру. Ми з нетерпінням чекаємо, до перерви ми матимемо ще один матч, і ми постараємося виграти його найкращим чином», – сказав воротар «Барселони».