4 листопада 2023 21:35

"Ньюкасл" обіграв "Арсенал", Зінченко вийшов на 74-й хвилині

4 листопада відбувся матч 11-го туру АПЛ між командами «Ньюкасл» та «Арсенал». Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь «сорок».

Єдиний гол на 64-й хвилині забив Ентоні Гордон. Взяття воріт ретельно перевіряв арбітр за допомогою VAR.

Джейкоб Мерфі пробив із правої частини штрафного майданчика, але в дальній кут не влучив, м'яч котився по лицьовій лінії. Джо Віллок наздогнав його і навісив у воротарську, Давид Рая у стрибку не влучив по м'ячу кулаком, Габріел поставив корпус Жоелітону, не давши йому пробити в порожній кут, але м'яч відскочив від захисника «Арсенала» до Ентоні Гордона, який відправив його в порожні ворота .

VAR перевіряв три епізоди в цій атаці: чи вийшов м'яч за лицьову лінію, чи був фол на захиснику «канонірів» і чи був офсайд у Гордона.

Український захисник «Арсенала» Олександр Зінченко розпочав поєдинок на лаві запасних та вийшов лише на 74-й хвилині.

Наразі «Ньюкасл» посідає 6-те місце у таблиці чемпіонату Англії. У команди 20 очок після 11 турів. У «Арсеналу» 3-й рядок і 24 пункти.