26 жовтня 2023 00:00

"Манчестер Сіті" на виїзді обіграв "Янг Бойз", "Лейпциг" впевнено переміг "Црвену Звезду"

Манчестер Сіті на виїзді переміг Янг Бойз у матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів – 3:1.

У першому таймі команди на двох завдали 15 ударів (7 у ворота), але голів не забивали. Після перерви Мануель Аканджі вивів Сіті вперед. Янг Бойз швидко відповів влучним ударом Мешака Еліа.

На 67-й хвилині Ерлінг Холанд повернув Манчестеру перевагу, реалізувавши пенальті. Ближче до кінця зустрічі норвезький форвард відзначився ще раз.

7 листопада Манчестер Сіті та Янг Бойз зіграють на полі англійського клубу.

Німецький Лейпциг у матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів на своєму полі обіграв сербську Црвену Звезду з рахунком 3:1.

"Бики" відкрили рахунок на 12 хвилині зустрічі зусиллями Давіда Раума, а потім у середині другого тайму Хаві Сімонс до гольової передачі додав результативний удар, подвоївши перевагу господарів поля.

Гості відповіли влучним ударом Марко Стаменича на 70 хвилині зустрічі, але й тут останнє слово залишилося за німцями – на 84 хвилині відзначився Ольмо.

Манчестер Сіті очолює групу G, випереджаючи РБ Лейпциг на три очки. Янг Бойз із одним очком йде на третій позиції, а серби мають один бал і останнє місце.