25 жовтня 2023 17:08

"Дніпро-1" в результативному матчі переміг "Ворсклу"

Сьогодні, 25 жовтня, відбувся перенесений матч першого туру УПЛ між полтавською Ворсклою та Дніпром-1.

Дніпряни вийшли вперед уже на п’ятій хвилині після того, як Олександр Філіппов пробив точно по воротах ворсклян. Під завісу першого тайму команди обмінялися голами – на точний удар Руслана Степанюка гості відповіли забитим м’ячем у виконанні Олексія Гуцуляка.

На початку другої половини зустрічі Гуцуляк оформив дубль. У додатковий час також зробив дубль і Степанюк, який реалізував пенальті.

Більше голів не було, а тому поєдинок завершився перемогою Дніпра-1 із рахунком 3:2.

Дніпряни завдяки п'ятій перемозі поспіль вийшли на четверте місце в УПЛ. У команди Юрія Максимова 21 очок, як і у третього Шахтаря. У другого Полісся 22 бали, а у першого Кривбаса 23 пункти.