8 жовтня 2023 20:28

Пізній переможний гол та заміна Зінченка: "Арсенал" обіграв "МанСіті" та обійшов чемпіонів АПЛ у турнірній таблиці

У матчі восьмого туру чемпіонату Англії Арсенал приймав Манчестер Сіті. Команда Олександра Зінченка мінімально перемогла підопічних Пепа Гвардіоли (1:0).

У неділю, 8 жовтня, лондонський Арсенал приймав Манчестер Сіті в рамках восьмого туру англійської Прем'єр-ліги.

Перший тайм пройшов без забитих голів. Гравці Манчестер Сіті двічі могли відзначатися, проте м'яч після удару Йошко Гвардіола був вибитий з лінії воріт, а Нейтан Аке з вбивчої позиції поцілив вище воріт.

Все йшло до нульової нічиєї, але без голів у матчі не обійшлося. Вже на 87-ї хвилині Кай Гаверц скинув м'яч на Габріеля Мартіннелі, удар якого став непідсильним для Едерсона через рикошет.

Захисник Арсеналу Олександр Зінченко розпочав матч у стартовому складі команди. Українець провів на полі 75 хвилин, перш ніж бути заміненим на Такехіро Томіясу.

Фінальний свисток головного арбітра матчу зафіксував мінімальну перемогу команди Мікеля Артети над підопічними Пепа Гвардіоли на стадіоні «Емірейтс».