8 жовтня 2023 10:23

"Не зміг повторити приголомшливу гру Стерлінга": в Англії оцінили виступ Мудрика у матчі "Бернлі" – "Челсі"

У суботу, 7 жовтня на «Терф Мур» пройшов матч восьмого туру АПЛ, в якому Бернлі зустрічався з Челсі. Гра завершилась перемогою гостей з рахунком 4:1.

Михайло Мудрик вийшов на поле на 82-й хвилині, але не встиг відзначитися результативними діями.

Британські ЗМІ не критикували гру українця, але відзначили, що його конкурент Рахім Стерлінг у цьому матчі був кращим, який забив гол, віддав результативну передачу та заробив пенальті.

Football London – 6/10

Українець вийшов на поле за 10 хвилин до кінця матчу і не надто втягнувся у гру, оскільки сині прагнули довести справу до перемоги. Був агресивним у володінні м'ячем і продемонстрував проблиски якості, властиві Стерлінгу.

The Sun – 6/10

Не зміг повторити приголомшливу гру Стерлінга, але мав великі можливості. До того ж він з'явився на полі пізно, тому він мав не так багато часу, щоб вплинути гру.

Goal – б/о

Вийшов на заміну менш ніж за 10 хвилин до кінця матчу, але це якісні хвилини для вінгера, який достроково залишив поле у грі проти Брайтона через пошкодження.

22-річний Мудрик перейшов у Челсі з донецького Шахтаря в січні за 100 мільйонів євро з урахуванням бонусів.

Українець провів за лондонську команду 25 матчів, в яких забив один гол і зробив дві результативні передачі.

Контракт вінгера з англійським клубом діє до 30 червня 2031 року.

Перемога дозволила лондонцям піднятися на дев’яте місце з 11 очками в активі.

Челсі у наступному турі зіграє проти лондонського Арсенала. Гра запланована на 21 жовтня.